Úvodní stránka

Čas je neúprosný - je potřeba změny...

27 prosinec 2019

Hostingový poskytovatel Savana.cz s.r.o., jehož služby využívám již řadu let, přestal rozvíjet vlastní publikační systém Hostedit, v kterém jsou publikovány mé články. Nelze tedy očekávat jeho další vývoj a hlavně, postupně zastarává sw podpora která naopak neumožňuje instalovat moderní publikační systémy.

Je tedy čas na změnu. V roce 2019 jsem testoval systém Wordpress, v kterém hodlám nadále vytvářet sady mých stránek. Má to jeden háček - nejprve je nutné zastavit web s Hosteditem a teprve poté je možné instalovat Wordpress a připravit stránky nové.

Z těchto důvodů je tento web (i ostatní: foto.kutlvasr.cz, fotodilna.kutlvasr.cz, bystre.kutlvasr.cz) zmrazen a publikování zastaveno.
Postupně budou v průběhu roku 2020 zprovozněny zcela nové obsahy s novým publikačním systémem.

VladimírTento WEB je  určen našim přátelům a známým (a samozřejmě i neznámým), prostě všem, kteří sem zabloudí a kteří na náš WEB narazí.


Co zde lze najít?

Pokusíme se zde zveřejnit postupný boj, který svádíme při rekonstrukci našeho baráku -  postupně přineseme výsledky naší dlouhé práce a bude možné zjistit, jak jsme se s tím "poprali" a jaký vlastně je výsledek.

Lze také články komentovat  v "Knize návštěv", někde i přímo na specializované stránce.

WEB prochází postupným bujením a nárůstem informací a tak budeme rádi, když se sem třeba někdy vrátíte.

 


Takže - držte nám palce

Jana a Vladimír